Dorzuć się do puszki WOŚP

Narodowe Święto Niepodległości. Wieczór Patriotyczny.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 17 listopada 2021    11:58

 

11 listopada obchodziliśmy 103. rocznicę Narodowego Święta Niepodległości. Obchody, jak co roku, odbyły się na Skwerze Pamięci Narodowej w Markach. W obchodach licznie uczestniczyli mieszkańcy naszego miasta. Bezpośrednio po uroczystościach, Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga, zorganizowało „Wieczór Patriotyczny”.

Celem spotkania było dalsze świętowanie najważniejszego dla Polaków – dnia niepodległości. W restauracji Zakątek Sushi przy ul. Wilczej 7b spotkało się blisko 40 osób.

Była prelekcja historyczna, śpiew pieśni patriotycznych oraz recytacja wierszy okolicznościowych. To wszystko przy akompaniamencie akordeonu i gitary.

Jestem przekonany, że pierwszy „Wieczór Patriotyczny” zorganizowany przez Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga na stałe wpisze się w kalendarz imprez niepodległościowych.

Więcej zdjęć i filmików na stronie: www.marki-pustelnik-struga.pl

Galeria

zdjecie: 130028
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry