Powraca program edukacyjny "Odblaskowy przedszkolak"

Emilia Wrzosek UMMarki

 17 listopada 2021    15:38

Cztery słowa „Uczyć – bawiąc, bawiąc – uczyćdobrze opisują to, co realizujemy jesienią i zimą w mareckich placówkach oświatowych. W listopadzie powrócił do nich program edukacyjny „Odblaskowy przedszkolak” z wykorzystaniem autochodzika.

Program przygotowuje dzieci do samodzielności w ruchu drogowym, przekazuje im wiedzę i umiejętności zwiększające ich bezpieczeństwo. Zajęcia będą dobrym przygotowaniem do ćwiczeń w terenie w czasie spaceru edukacyjnego. Przygotowują one małego uczestnika do zgodnego z przepisami ruchu drogowego poruszania się pieszo czy rowerem pod opieką opiekuna – mówi Paweł Paczek, opiekun programu.

Zajęcia rozpoczęły się od wizyty w przedszkolu miejskim nr 2 przy ul. Dużej. „Odblaskowy przedszkolak” trafi także do: Bajkowego Świata (Piłsudskiego 246), Wesołego Skrzata (11 Listopada i Okólna) , Happy (Okólna), Smerfów (Szpitalna), Kajtusia Czarodzieja (Sportowa), Artedoo (Rydza Śmigłego), Jutrzenki (ul. Jutrzenki), Leśnego Domku (Spacerowa) i Chatki Puchatka (Cicha).  

Uwaga! Realizacja programu uzależniona jest od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Galeria

zdjecie: 130031
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry