W kwestii poprawy nawierzchni ulicy Żabiej w Markach.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 17 listopada 2021    16:12

W imieniu rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola, przy ul. Żabiej, właścicieli tegoż przedszkola oraz Mieszkańców wspomnianej ulicy, wspólnie z radną Ewą Rosą zwróciliśmy się do Burmistrza #MiastoMarki z wnioskiem/prośbą o podjęcie skutecznych działań mających na celu poprawę nawierzchni ww. ulicy. W pełni rozumiemy argumentację, chociażby rodziców dzieci tej placówki, którymi dzielimy się w poniższym piśmie. Tak, wiemy że jest wiele dróg gruntowych w mieście i należy poprawić ich stan – również jesteśmy tego zdania, ale uważamy, że w ulice, przy których znajdują się placówki przedszkolne i szkolne w pierwszej kolejności powinny być prane pod uwagę w kwestii remontów. Tak, wiemy że przedszkole, o którym piszemy jest prywatną placówką, ale przedszkoli miejskich jest kilka, a dzieci w mieście przybywa z każdym rokiem i gdzieś muszą spędzać czas. Liczymy, że uda się poprawić stan nawierzchni ul. Żabiej – tym bardziej, że jest jedną z okolicznych dróg, które ucierpiały w trakcie budowy ul. Jowisza i Saturna.

  •  

Galeria

zdjecie: 130036
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry