"Przejrzyj na oczy" - takie hasło Jurek Owsiak ogłosił dla tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ada Gajek WOŚP

 18 listopada 2021    11:40

Sztab Marki też już pracuje. Będziemy gotowi na czas! 

Jako pierwsza ruszyła rejestracja wolontariuszy. Magdalena Leszczyńska, po raz drugi wprowadza innowacje rejestracyjne i podąża tuż za Jurkiem - w tej dziedzinie. Proszę pamiętać,  że zgłoszenia można dokonać do 30. listopada 2021 r., do godziny 23:59. Jesteśmy w połowie drogi, a miejsc już zostało niewiele!

Zaraz za Szefową Wolontariatu, ruszają kolejne działy: Jarosław Jaździk wraz z Urszulą Myszkinis szykują dla nas niespodzianki artystyczne, Adam Michalski sypie pomysłami, jak smacznie spędzić czas finału. Komisja Kasy z Jadzią Wiloch na czele snuje plany, jak szybko i sprawnie rozładować kolejki czekających na rozliczenie, a grupa licytacyjna przygotowuje się na przyjęcie wszystkich przedmiotów i usprawnienie pracy na stronie Allegro. Inne działy planują swoją działalność… się dzieje!

Jeżeli: 

  • Chcesz wystawić rzecz na aukcję Sztabu Marki, napisz do nas na allegro.sztabmarki@gmail.com, ten dział rusza w grudniu 2021 r.
  • Chcesz założyć eSkarbonę - nie zapomnij wpisać naszego numeru #830 Fundacja Przyjaciele Marek. eSakrbonka rusza w grudniu 2021 r. Działa do 01.02.2022 r.
  • Chcesz być wystawcą podczas imprezy finałowej napisz do nas na wospmarki@gmail.com
  • Chcesz wystawić puszkę w swojej firmie napisz do nas na wolontariatmarki@wp.pl, zakładowe skarbony mogą  kwestować od 10.12.2021r.

Po raz drugi zobaczymy się w Mareckim Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym przy ul. Wspólnej 40-42, gdzie odbędzie się 30. jubileuszowy Finał WOŚP! Przygotujemy dla Was wiele niepowtarzalnych atrakcji i niezapomnianych chwil! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej dla naszych najmłodszych, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”! 

„Przejrzyj na oczy” i śledź nasze efekty pracy na #WOŚPMarki. 
Bądź z nami już 30.01.2022 r. czyli w pierwszy weekend ferii! 

Galeria

zdjecie: 130038
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry