Zapraszamy do wspólnego świętowania 2. urodzin MCER

Paulina Rogowska MCER

 22 listopada 2021    13:01

Już w najbliższy weekend 27-28 listopada upływa 2 lata, odkąd MCER jest z Wami. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele urodzinowych atrakcji. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy, entuzjastów kultury i sportu, w każdym wieku do wspólnego świętowania.

Szczegóły poniżej:

W sobotę 27 listopada o godz. 13.00-14.30 zapraszamy na maraton urodzinowy Zumba – zajęcia poprowadzi instruktor Monika Żółtowska. Wyjątkowe zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku, wagi i poziomu sprawności – zajęcia są proste, wesołe i przyjemne. Wstęp wolny – zajęcia odbędą się na hali sportowej MCER.

Tego dnia o godz. 15.00 dla dzieci i rodziców zaplanowaliśmy twórcze warsztaty ze świątecznym akcentem. Wszyscy uczestnicy będą mieć niepowtarzalną okazję wykonania makram i kart świątecznych oraz ozdabiania toreb z motywem świątecznym (eco printing). Wstęp wolny.

O godz. 17.00 na Scenie MCER odbędzie się Koncert Finałowy przeglądu Artystyczne Marki. Podczas koncertu zastaną wręczone nagrody laureatom ze wszystkich grup konkursowych. Podczas koncertu został zaplanowany plebiscyt publiczności na najciekawszego wykonawcę. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będą do odbioru w kasach MCER oraz w Mareckim Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy!

W niedzielę 28 listopada od godziny 9.00 do 15.00 na pływalni MCER odbędą się zawody pływackie o puchar Burmistrza miasta Marki. W zawodach rywalizować będą dzieci, młodzież i dorośli w konkurencjach indywidualnych i sztafetach rodzinnych. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Burmistrza miasta Marki oraz Polskiego Związku Pływackiego. Emocje gwarantowane. Wstęp wolny, zapraszamy do kibicowania na trybunach pływalni.

O godz. 11.00 – 14.30 na hali sportowej MCER odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie meczowe oraz trening pokazowy Reprezentacji Polski w Korfballu. Uczestnicy i widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego spotkania z Reprezentantami Polski oraz poznania tej nowej dyscypliny. W programie także wspólne gry i zabawy okraszone nagrodami. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny.

A wieczorem o godz. 19.00 na Scenie MCER będziecie mogli zobaczyć wyjątkowy koncert zespołu LemON, podczas którego w wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Bilety są jeszcze do nabycia w kasach MCER oraz na www.bilety24.pl. Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 130041
fot. 1
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry