Spotkanie z Szymonem Wróblem

Małgorzata Rowicka

 24 listopada 2021    11:13

Serdecznie dziękujemy wspaniałemu p. Szymonowi Wróblowi za sporą dawkę dobrej literatury i cudowny nastrój! Interesujące opowieści o procesie twórczym oraz odpowiedzi na pytania czytelników , stworzyły niesamowicie dobrą atmosferę wczorajszego spotkania.  Oczywiście nie obyło się bez kolejki po książkę z imienną dedykacją autora. Było bardzo miło i wesoło. Dziękujemy za wpis do kroniki pamiątkowej. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z panem Szymonem i rozmowy o nowym projekcie..

Książka" Humorem i (u}śmiechem" Szymona Wróbla z ilustracjami Szymona Teluka to niewątpliwy hit! Z jednej strony czytelnik odkrywa śmiech widziany z różnych perspektyw, a z drugiej, staje się on punktem wyjścia barwnych opowieści rozmówców p. Wróbla. Refleksyjna, a zarazem napisana z humorem, będzie świetną lekturą nie tylko na długie jesienne wieczory.

Książkę można wypożyczyć we wszystkich trzech naszych palcówkach. Zachęcamy do czytania !

Galeria

zdjecie: 130045
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry