Ślubowanie nowego radnego

Ada Gajek UMMarki

 25 listopada 2021    15:40

Do grona radnych dołączył Marek Mielczarek

Po rezygnacji Pawła Pniewskiego w radzie miasta pojawił się wakat. Zgodnie z prawem, na jego miejsce wchodzi kolejna osoba z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Burmistrza Jacka Orycha w okręgu wyborczym nr 2. Funkcję radnego objął dziś (24 listopada) Marek Mielczarek. Złożył ślubowanie i od razu przystąpił do pracy w radzie miasta.

Marek Mielczarek to przedsiębiorca, społecznik i sportowiec (ze szczególnym zamiłowaniem do biegania). Działa m.in. w środowisku Markowych Biegaczy oraz Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Z wykształcenia jest inżynierem transportu. W Markach prowadzi księgarnię. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci.

Przypomnijmy, że w wyniku ostatnich przetasowań w Radzie Miasta nową przewodniczącą została Agnieszka Lużyńska. Z kolei Paweł Pniewski został drugim zastępcą burmistrza Marek.

Galeria

zdjecie: 130046
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry