św. Mikołaj mieszka w Markach - ostatnie listy do wzięcia

Andrzej Nadolski MSG Marki2020

 26 listopada 2021    11:37

XIII edycja akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach powoli dobiega końca. A przynajmniej jej etap, gdzie wydawane są listy napisane przez dzieci i seniorów.

Mam nieukrywaną przyjemność już po raz trzeci być koordynatorem tego przedsięwzięcia. Pracy jest sporo, ale uśmiech na twarzach obdarowanych rekompensuje każdą niedogodność.

W tym roku postanowiliśmy naszą akcję, która tradycyjnie była skierowana do dzieci, rozszerzyć o seniorów. I to był strzał w dziesiątkę. Ich listy są bardzo skromne, ciche, gdzie prośby dotyczą najbardziej podstawowych kwestii, takich jak środki czystości, pościeli, ubrań, a nawet żywności.

Nasza marecka mikołajowa akcja napędzana jest przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG oraz nieoceniony Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta.

Do rozdania pozostało już tylko kilka ostatnich listów. Znajdziesz je tutaj.

Szczegóły i zasady naszej akcji na naszym profilu Św. Mikołaj mieszka w Markach

Pozdrawiam
Andrzej Nadolski
koordynator

Galeria

zdjecie: 130049
zdjecie

Andrzej Nadolski

Samorządowiec, społecznik i wolontariusz.
Od 2018 r. radny miasta Marki. Vice-prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, koordynator akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry