Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny Mazowieckiej Ekonomii Społecznej

Jakub Kwaśniewski OtwarteSerce

 27 listopada 2021    20:15

Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny Mazowieckiej Ekonomii Społecznej

"Przed nami Święta. Magiczny czas, kiedy przy świątecznym stole spotkamy się w gronie najbliższych. Zanim jednak przy nim usiądziemy, czeka nas przedświąteczna krzątanina, szał zakupów i przygotowań. Musimy się zastanowić co podarować i komu, i jak sprawić by nasze prezenty chowane pod choinką, były naprawdę oryginalne. No i oczywiście przygotować lub kupić potrawy, te zupełnie wyjątkowe - pyszne, rozpływające się w ustach, które smakują niebiańsko tylko o tej porze roku. Zapraszamy do odwiedzenia Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego Mazowieckiej Ekonomii Społecznej, gdzie w jednym miejscu - znajdziecie Państwo wszystko, czego w tym szczególnym okresie będziecie potrzebować i gdzie można zrobić oryginalne zakupy na święta, pomagając przy okazji osobom niepełnosprawnym, defaworyzowanym lub zagrożonym wykluczeniem społecznym."

Link do filmu promocyjnego:
https://www.youtube.com/watch?v=pnv2hA16E70

Galeria

zdjecie: 130050
zdjecie

Jakub Kwaśniewski

Koordynator projektów artystycznych w Fundacji Otwarte Serce, muzyk, organizator eventów, mieszkaniec Marek.

www.otwarteserce.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry