Ruszają prace przy nakładkach

Ada Gajek UMMarki

 30 listopada 2021    08:36

Na sześciu ulicach bądź ich odcinkach pojawi się asfalt

W połowie listopada informowaliśmy Państwa o podpisaniu umowy z zwycięzcami przetargu - wykonawcami prac na sześciu odcinkach dróg. W tym tygodniu ruszą prace związane z układaniem tzw. nakładek asfaltowych. Pięć odcinków ułoży firma Usługi Transportowe Budowlane i Drogowe Ireneusz Ziemiecki. Na liście inwestycji znajdują się Szydłowiecka, Żółkiewskiego, Podgórska, odcinek Ceglanej oraz łącznik Szkolnej z Poznańską (położony między Szczecińską i Jana Kazimierza). Jedną ulicę – Długosza – zmodernizuje firma  Planeta Recykling. Prace powinny być wykonane jeszcze w tym roku. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia w ruchu, prosimy o zabranie pojazdów z terenu prac.

W ramach dwóch wcześniejszych przetargów ułożyliśmy nakładki na: Maratońskiej, Batalionów Chłopskich, Jasińskiego, Pałacowej oraz odcinkach Billewiczów, Hallera, Skorupki, Długiej i Olimpijskiej.

Galeria

zdjecie: 130052
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry