Urodzinowy weekend w MCER już za nami!

Paulina Rogowska MCER

 30 listopada 2021    08:42

Za nami bardzo intensywny weekend! Świętowaliśmy nasze 2 urodziny. Było cudownie! Przybyliście tłumnie, żeby uczestniczyć w naszych urodzinowych atrakcjach.

Sobotę roztańczonym krokiem Monika Żółtowska rozpoczęła Maraton Zumba na hali sportowej wspólnie z uczestniczkami – miłośniczkami tańca, fitnessu i muzyki latynoskiej. Roztańczone, blisko 2-godzinne zajęcia przyniosły ogrom pozytywnej energii i świetną zabawę.

W sobotnie popołudnie dzieci oraz ich rodzice z zapałem wykonywali świąteczne aniołki, kartki i zdobienia na ekologicznych torbach z ekipą fantastycznych animatorek i instruktorek Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w Markach.

Wieczór uświetnił wyjątkowy i emocjonujący Koncert Finałowy przeglądu Artystyczne Marki pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki, zorganizowany po raz pierwszy na naszej Scenie. Podczas gali wystąpiło 15 finalistów indywidualnych w kilku kategoriach wiekowych oraz dwa zespoły. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami i głośnymi owacjami. Zobaczyliśmy i usłyszeliśmy, jakie mamy w Markach wspaniałe talenty.  Za rok kolejna edycja! ????

Niedzielę zdominowały atrakcje sportowe. Na pływalni MCER odbyły się – także po raz pierwszy –  zawody pływackie o puchar Burmistrza miasta Marki. W zawodach rywalizowały dzieci, młodzież i dorośli w konkurencjach indywidualnych i sztafetach rodzinnych. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Uczestniczyło w niej blisko 125 zawodników, a każdy na zakończenie otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz upominki, natomiast 9 zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych – Puchar Burmistrza Miasta Marki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

Na hali sportowej MCER odbyło się bardzo ciekawe spotkanie meczowe i trening pokazowy Reprezentacji Polski w Korfballu. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego spotkania z Reprezentantami Polski oraz poznania tej dyscypliny sportowej.

A wieczorem na Scenie MCER widzowie zobaczyli i usłyszeli najpiękniejsze utwory zespołu LemON w wyjątkowych aranżacjach akustycznych. To był piękny, kameralny koncert i niezapomniana uczta dla duszy. Tak też mówili o tym koncercie nasi widzowie.

Dziękujemy serdecznie za liczne przybycie wszystkim, którzy w tych dniach odwiedzili nasz obiekt i wzięli udział w naszych urodzinowych atrakcjach.

Szczególnie dziękujemy Panu Jackowi Orychowi – Burmistrzowi Miasta Marki za ogromne zaangażowanie, obecność w tych dniach i objęcie honorowym patronatem Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Marki oraz Koncertu Finałowego przeglądu Artystyczne Marki.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w Markach za naszą współpracę i współorganizację Koncertu Finałowego przeglądu Artystyczne Marki i tak pozytywnie odebranych przez dzieci i ich rodziców warsztatów twórczych.

Dziękujemy naszym przyjaciołom i partnerom: Wydziałowi Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta MarkiStołecznemu WOPRPolskiemu Związkowi PływackiemuPolskiemu Związkowi Korfballu oraz Monice Żółtowskiej i MKS Marcovia-Marki za zaangażowanie i organizację sportowych zajęć i atrakcji.

A Zespołowi LemON składamy serdeczne podziękowania za uświetnienie naszych 2. urodzin pięknym koncertem.

Bez nikogo z Was ten weekend nie byłby tak wyjątkowy!

Galeria zdjęć

 

Galeria

zdjecie: 130053
fot. 1
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry