Dofinansowanie dla Marek

Ada Gajek UMMarki

 1 grudnia 2021    09:21

Otrzymamy pieniądze z NFZ

W poniedziałek (22 XI) na stronie Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zostały ogłoszone wyniki naboru wniosków o dofinansowanie programów polityki zdrowotnej dla jednostek samorządu terytorialnego.

Marki zgłosiły dwa wnioski z czego jeden uzyskał pozytywną opinię.

Program polityki zdrowotnej Gminy Miasta Marki na lata 2022-2024 w przedmiocie działań edukacyjnych dla przyszłych rodziców zamieszkujących Gminę Miasto Marki (Marecka Szkoła Rodzenia) otrzyma maksymalne 40% dofinasowania.  Jest to kwota 12 tys. zł.

 

Cieszy nas fakt, że po raz kolejny udało się naszym urzędnikom zdobyć dodatkowe fundusze zasilające miejski budżet. Tym bardziej, że jesteśmy jedną z pięciu gmin na Mazowszu, która uzyskała dofinansowanie w tym roku – podsumowuje burmistrz Jacek Orych.

 

Marecka Szkoła Rodzenia cieszy się od początku jej istnienia dużą popularnością i zainteresowaniem przyszłych rodziców. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję. Szczegóły naborów znane będą po Nowym Roku – dodaje Katarzyna Pisarska naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu.

Galeria

zdjecie: 130058
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry