VI Marecki Jarmark Bożonarodzeniowy

Ada Gajek UMMarki

 3 grudnia 2021    11:22

Zapraszamy na jarmark przy ciuchci! Zapewniamy świąteczną atmosferę i doskonałą zabawę!

Zapraszamy na VI edycję Mareckiego Jarmarku Świątecznego. W tym roku wracamy na skwer przy ciuchci. Wspólnie będziemy mogli miło spędzić czas już 11 i 12 grudnia. Marecki jarmark wpisuje się doskonale w europejską tradycję organizowania tego typu imprez. Cieszymy się, że po rocznej przerwie znów będziemy Was gościć.

Jeżeli jeszcze nie zrobiliście bożonarodzeniowych zakupów zapraszamy! W domkach wystawowych znajdziecie ciekawe prezenty, wyroby rękodzielnicze, ozdoby choinkowe i łakocie. Dzieci i rodziców zapraszamy na warsztaty do fabryki prezentów. W gorącej atmosferze będzie można pod okiem animatorów przygotować zimową herbatę, oryginalne ozdoby choinkowe, kartki bożonarodzeniowe i oczywiście własnoręcznie robione pierniki świąteczne.

Najmłodszych zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem, a wszystkich na gorącą i  aromatyczną herbatę. Na stoisku Mareckiego Ośrodka Kultury będzie można zrobić sobie zdjęcie ze świątecznymi elementami. Z tych zdjęć powstanie wystawa Gwiazdkowy Portret Marek. Nie zabraknie też przebranych postaci na szczudłach. Tradycyjnie też pojawi się Kolejka Świętego Mikołaja. Dzieci zapraszamy na bezpłatny przejazd.

Kluczowym elementem naszych jarmarków jest scena, na której i w tym roku będziemy gościć wielu mareckich artystów. Szkoły i przedszkola zaprezentują m.in. jasełka, kolędy i pastorałki  oraz przedstawienie teatralne. Zaśpiewają dla nas mareccy samorządowcy, grupa dziecięca z MOK i seniorzy. Wodociąg Marecki zaprosi do Quizu Świątecznego z nagrodami a to jeszcze nie wszystkie atrakcje.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 14.00 – 18.00. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi!

Do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 130061
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry