Rozpoczęła się budowa Kościelnej

Ada Gajek UMMarki

 10 grudnia 2021    09:37

Przepraszamy za utrudnienia w ulicy Ząbkowskiej

Zaczynamy budowę drugiego łącznika pomiędzy ulicami: Ząbkowską i Szkolną. Firma Jakość-Bis,zwycięzca przetargu, rozpoczęła roboty podziemne w ulicy Kościelnej. W początkowym etapie będzie układana kanalizacja deszczowa. Dlatego pojawiły się utrudnienia w ulicy Ząbkowskiej, za które przepraszamy. Są one związane z „wpinaniem się” wykonawcy do istniejącej infrastruktury.

Kościelna jest obecnie ulicą gruntową. Po realizacji prac uzyska nawierzchnię asfaltową i odwodnienie. Przebudowa jest dofinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Z tego źródła otrzymamy 1 mln zł.

Galeria

zdjecie: 130068
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry