VI Marecki Jarmark Świąteczny już za nami

Emilia Wrzosek UMMarki

 13 grudnia 2021    14:07

Zima i markowianie nie zawiedli. Po dwóch latach jarmark wrócił na skwer przy ciuchci i pomimo ograniczeń pandemicznych udało się zorganizować bardzo udaną imprezę.

Dziękujemy wszystkim, którzy licznie z rodzinami odwiedzili nas na jarmarku. Ujemne temperatury nie przeszkodziły atmosferze, która była bardzo gorąca.  W sobotę na scenie oglądaliśmy kolędy i pastorałki w wykonaniu mareckich szkół. Wspólne kolędowanie, zabawa i quizy dodawały energii. Jak co roku, pojawiły się stoiska z prezentami i świątecznymi przysmakami, a także warsztaty świąteczne dla całej rodziny. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami, a na zmarzniętych czekała gorąca, zimowa herbata, która okazała się tegorocznym hitem.

W niedzielę na scenie gościliśmy: Wodociąg Marecki z quizem świątecznym, kolędy i pastorałki wykonali Marecki Klub Kobiet z Pasją, Klub Sportowy Markowi Biegacze, Grupa dziecięca Beaty Kurdy działająca przy MOK i "Popołudniowe Trio". Najmłodsi przez cały jarmark mogli korzystać z przejażdżki kolejką św. Mikołaja, a nawet spotkać się z nim osobiście.

Życzenia świąteczne złożyli mieszkańcom zastępca burmistrza Dariusz Pietrucha i ksiądz Kazimierz Sztajerwald, proboszcz Parafii św. Izydora.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku i dziękujemy, że z nami byliście!

Zapraszamy na profil FB miasta, gdzie znajdziecie pełną galerię zdjęć z imprezy.

 

 

Galeria

zdjecie: 130071
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry