Dorzuć się do puszki WOŚP

"Słodkie wsparcie" dla Domu Dziecka w Wyszkowie!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 14 grudnia 2021    19:12

W dniu 11 grudnia 2021 r. nasza koleżanka Agnieszka Szafrańska, która reprezentuje sekcję wolontariatu Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga, po raz kolejny przekazała 60 kg ciastek dla wychowanków Domu Dziecka w Wyszkowie oraz zaprzyjaźnionej rodziny zastępczej z gm. Zabrodzie.

Agnieszka Szafrańska, pierwsza z lewej, wraz z jedną z wychowanek Domu Dziecka w Wyszkowie.

Jak zawsze było to możliwe dzięki uprzejmości firmy TAGO z Radzymina, a w szczególności sympatyczki naszego Stowarzyszenia – Krysi Suchodolskiej  (za co Jej z całego serca dziękujemy). Krysia po raz kolejny pamiętała o naszym Stowarzyszeniu. Radość dzieciaczków widać na załączonych zdjęciach.

Kochani, oba te miejsca potrzebują wsparcia w postaci chemii domowej, kosmetyków, zabawek czy art. szkolnych. W placówce Domu Dziecka w Wyszkowie właśnie przyjęto nowych podopiecznych. Gdybyście chcieli razem z nami wspomóc te wspaniałe dzieciaczki to zapraszamy do kontaktu:

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy email:

agnieszka.szafranska1@wp.pl lub nr tel. 508-121-458

Załączniki:

01.jpg

02.jpg

Galeria

zdjecie: 130083
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry