Otworzyliśmy oferty w przetargu drogowym

Tadeusz Markiewicz ZS2 UMMarki

 22 grudnia 2021    08:26

O modernizację Wczasowej i odcinka Weneckiej ubiega się osiem firm

W piątek otworzyliśmy oferty w przetargu na rozbudowę dróg w sąsiedztwie Zespołu Szkół nr 2. Chodzi o rozbudowę ulic: Wczasowej i odcinka Weneckiej. Dzięki tej inwestycji domkniemy ring drogowy wokół strużańskiej placówki edukacyjnej (wcześniej wybudowaliśmy bądź zmodernizowaliśmy ulice Projektowaną i Turystyczną).

O najnowsze zamówienie naszego ratusza ubiega się osiem firm. Najniższa oferta opiewa na ponad 1,5 mln zł, najwyższa – na prawie 2,2 mln zł. Kosztorys miasta opiewa na 1,8 mln zł. Mieszczą się w nim oferty dwóch firm. Wszyscy wykonawcy zaproponowali ten sam 72-miesięczny okres gwarancji i rękojmi. Rozpoczęliśmy procedurę sprawdzania ofert.

Zwycięzca przetargu wybuduje kanalizację deszczową, ułoży nową nawierzchnię oraz chodniki o szerokości co najmniej 2 m. Roboty będą wykonywane w przyszłym roku.

W innym postępowaniu drogowym – przebudowie ulic Karłowicza-Sobieskiego, Modrzewiowej, Lisa-Kuli, Granicznej i Mickiewicza w formule partnerstwa publiczno-prywatnego – przedłużyliśmy termin składania wniosków o udział w postępowaniu do 23 grudnia.

Galeria

zdjecie: 130097
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry