Boże Narodzenie 2021

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 22 grudnia 2021    11:52

Niech oczekiwany Chrystus, błogosławi Wam i napełnia Wasze serca Bożą Łaską, nie tylko w radosnym czasie Bożego Narodzenia.
Nie było dla Niego miejsca w gospodzie. Oby nasze serca były gotowe na przyjęcie Bożej Dzieciny, by stały się betlejemskim żłóbkiem, z radością i miłością Go przyjmując.
Na Nowy Rok 2022 życzę, by pokój i dobro panowały w naszych rodzinach,  parafiach, wśród sąsiadów, w miejscach pracy, w naszej Ojczyźnie.
Marek Kroczek, prezes Akcji Katolickiej Marki

Galeria

zdjecie: 130100
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry