OPS zatrudni pracownika socjalnego

Tadeusz Markiewicz OPS

 4 stycznia 2022    09:14

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach zatrudni kandydata na stanowisko: pracownika socjalnego, starszego pracownika socjalnego lub specjalistę pracy socjalnej (nazwa stanowiska zależna będzie od stopnia umięjętności, kwalifikacji i doświadczenia kandydata).

Jesteśmy rozwijającym się zespołem, pracujemy modelem standardu oddzielenia postępowań administracyjnych od pracy socjalnej. Poszukujemy pracownika socjalnego ds. przyznawania świadczeń z pomocy społecznej - czytamy na stronie OPS.

Dokumenty należy złożyć do 14 stycznia 2022 r. w dwóch wybranych przez siebie formach:
a) elektronicznie na adres: ops@marki.pl,
lub
b) przesłać na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej, 05-270 Marki ul. Kościuszki 39A w zamkniętej kopercie i dopiskiem „Nabór na stanowisko pracownika socjalnego” (decyduje data wpływu do ośrodka).

Bardzo prosimy o zapoznanie się ze szczegółami ogłoszenia (w linku) Określone są tam kryteria obowiązkowe i wymagania dodatkowe - informuje OPS.

Galeria

zdjecie: 130132
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry