Lodowisko w przygotowaniu

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 5 stycznia 2022    15:15

Po rocznej, covidowej przerwie powróci do Marek lodowisko. Tradycyjnie zostanie uruchomione na terenie Orlika przy ul. Stawowej. Infrastruktura pod lodowisko jest już przygotowana. Do szczęścia brakuje na tylko jednego – niskich temperatur, przede wszystkim w nocy. Wówczas będziemy mogli rozpocząć przygotowywanie tafli lodowej.

Modyfikujemy zasady korzystania z lodowiska. Pozostanie bezpłatne dla tych dorosłych mieszkańców i ich dzieci, którzy dysponują aktualną Marecką Kartą Mieszkańca. Przypomnijmy, że wydaje ją Centrum Aktywności Fabryczna 3. Karta jest bezpłatna, do jej wyrobienia potrzebne są tylko: wypełnienie w internecie wniosku o kartę, a potem wizyta w CAF3. Tam wystarczy okazać pierwszą stronę PIT (świadczącą o tym, że osoby płacące PIT wskazują Marki jako miejsce zamieszkania) oraz potwierdzenie złożenia zeznania rocznego. W CAF3 od ręki zostanie zrobione zdjęcie oraz wydana karta. Wizyta nie zajmie więcej niż kilka minut. Warto podkreślić, że Marecka Karta Mieszkańca uprawia do zniżek w ponad 60 miejscach na terenie naszego miasta (m.in. na pływalnię MCER).

Przy lodowisku będzie działać również wypożyczalnia łyżew. Ona również będzie bezpłatna dla posiadaczy karty. Pozostałe osoby będą mogły korzystać z lodowiska odpłatnie (płatności będą realizowane wyłącznie kartą).

O terminie uruchomienia lodowiska poinformujemy Państwa w oddzielnym wpisie.

Galeria

zdjecie: 130143
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry