Ograniczenia w pracy dwóch wydziałów ratusza

Ada Gajek UMMarki

 10 stycznia 2022    11:21

Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne lub elektroniczne, umówienie wizyty w Wydziale Spraw Obywatelskich oraz Urzędzie Stanu Cywilnego.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej oraz stanu osobowego jesteśmy zmuszeni wprowadzić ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Spraw Obywatelskich zajmującego się m.in. dowodami i meldunkami oraz Urzędu Stanu Cywilnego (akty stanu cywilnego, urodzenia, zgony).

Od dzisiaj (10 stycznia) do końca tygodnia (14 stycznia) prosimy o dokonanie wcześniejszego zapisu na wizytę. Można to zrobić telefonicznie  (sprawy związane z meldunkami i dowodami tel. (22) 129-11-75; akty stanu cywilnego, urodzenia, zgony tel. (22) 129-11-07) lub elektronicznie  - za pomocą strony rezerwacja.marki.pl Nie będziemy niestety w stanie obsługiwać osób bez wcześniejszego zapisu. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie nie wykluczamy, że ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Spraw Obywatelskich oraz Urzędu Stanu Cywilnego mogą zostać przedłużone.

Galeria

zdjecie: 130147
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry