Bez ronda, bez świateł, ale za to z wypadkami! Podpisz petycję.

Tomasz Paciorek

 10 stycznia 2022    13:01

Tak, mówimy tu ponownie o skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 631 z ulicą Główną w Markach i ul. Dworkową w Kobyłce.

Każdego dnia setki jak nie tysiące samochodów przejeżdżają tą arterią. Niemal każdego tygodnia media donoszą o stłuczce, wypadku czy karambolu w tym miejscu.

Do urzędów wysyłane są pisma w sprawie zabezpieczenia tego odcinka. Nic jednak się nie zmieniło. Z pierwotnego planu pobudowania ronda wycofał się zarządca drogi. W zamian zaplanowano wybudowanie sygnalizacji świetlnej. Światła miały powstać do końca 2021 r. Niestety i tu zawiodły procedury, przepisy, ludzie. Nie ma ani ronda, ani świateł. Są tylko częste wypadki.

Mieszkańcy Marek nie rezygnują i apelują o jak najszybsze i bezpieczne uregulowanie przejazdu na tym skrzyżowaniu, za nim ktoś ponownie zginie czy straci zdrowie. Prosimy obejrzeć materiał z maja 2021 r. KLIKNIJ TUTAJ

Nie bądź obojętny. Podpisz petycję w sprawie budowy ronda na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 631 z ulicą Główną w Markach i ul. Dworkową w Kobyłce.

Też jeździsz tamtędy. Wiesz jakie to niebezpieczne miejsce. LINK DO PETYCJI

 

Zamieszczone fofografie pochodzą z portali: www.marki.net oraz www.tvn24.pl

 

 

Galeria

zdjecie: 130149
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry