Dorzuć się do puszki WOŚP

Należyty stan techniczny zjazdu należy do obowiązku właściciela lub użytkownika gruntu przyległego do drogi.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 14 stycznia 2022    14:43

Jak możemy przeczytać w odpowiedzi na naszą interpelację (https://werelich.com/…/fatalny-stan-techniczny-zjazdu…/) to na właścicielu lub użytkowniku gruntu ciąży obowiązek zadbania o należyty stan techniczny zjazdu. Maksymalna kara finansowa za zaniechania w tych kwestiach wynosi 1000 zł.

Nasza interpelacja była podyktowana prośbami Mieszkańców, którzy prosili o interwencję w sprawie stanu technicznego zjazdu – Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 73. Faktycznie zjazd jest w fatalnym stanie. MZDW podjął już działania w kwestii ustalenia właściciela lub użytkownika gruntu celem powiadomienia go o jego ustawowym obowiązku i ewenetualnych konsekwencjach. Pełną odpowiedź na naszą interpelację (@Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztof Strzałkowski Ewa Rosa) można przeczytać pod poniższym linkiem: https://mazovia.pl/…/8221-interpelacja-radnych-anny…

Galeria

zdjecie: 130170
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry