Spotkajmy się na mareckim finale WOŚP

Tadeusz Markiewicz WOŚP

 19 stycznia 2022    10:47

Marecki sztab orkiestry zaprasza do MCER. 30 stycznia wiele atrakcji sportowych, kulturalnych i kulinarnych.

Od września ubiegłego roku marecki sztab WOŚP pracuje w pocie czoła, by dopiąć wszystkie szczegóły styczniowego finału. Po rocznej przerwie znów będziemy mogli spotkać się (rok temu wydarzenie zdominowała formuła online). 30 stycznia wszystkie drogi będą prowadzić do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy Wspólnej 40-42, który będzie gospodarzem 17 mareckiego finału.

W tym roku największa na świecie orkiestra zagra po hasłem „Przejrzyj na oczy”. Jak ławo się domyśleć, pieniądze będą zbierane na polską okulistykę, a konkretnie na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Mareckich wolontariuszy spotkacie jeszcze przed finałem w MCER. W centrach handlowych będą kwestowali w najbliższe soboty – 22 i 29 stycznia. Puszka WOŚP jest zainstalowana w Wodociągu Mareckim. 23 stycznia można dobrze bawić się i jednocześnie wesprzeć WOŚP podczas spektaklu MOK „Klimat na radość”, wystawianego w MCER o godz. 18.00. Ci, którzy chcą zasilić WOŚP elektronicznie, mogą wziąć udział w licytacjach. Na portalu facebook działa specjalna strona (LINK), na której znajdują się mareckie licytacje (można również wylicytować niespodzianki przygotowane przez nasze miasto oraz burmistrzów).

Oczywiście wośpowe puszki będą też ustawione 30 stycznia podczas finału w MCER. Zapraszamy, by wybrać się tam np. na niedzielny spacer. Będzie sportowo, kulturalnie i... kulinarnie. Marecki sztab WOŚP i MCER przygotowują dla Państwa wiele atrakcji, by w przyjemny sposób spędzić przedostatni dzień stycznia. Nie martwcie się ewentualnym mrozem. Tradycyjnie będzie działać kawiarenka z kawą, herbatą i słodkościami. Wiele będzie się działo na scenie MCER (wystąpią mali i duzi artyści) oraz w części sportowej obiektu (odbędzie się m.in. amatorski turniej tenisa stołowego). Niespodzianki ("Będziemy wszędzie") szykuje Wodociąg Marecki. Zwieńczeniem wydarzeń w MCER będzie tradycyjne światełko do nieba (godz. 20.00)

Oczywiście wszystko odbywać się będzie zgodnie z zaleceniami pandemicznymi.

Ci, którzy nie będą mogli z nami być, będą mogli zobaczyć galę finałową online – będzie transmitowana na stronie facebookowej WOŚP Marki oraz na portalu marki.net.pl/wosp – zachęca sztab WOŚP.

WPZ

Galeria

zdjecie: 130177
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry