Osiągnęliśmy porozumienie!

Tomasz Paciorek

 25 stycznia 2022    13:40

Szanowni Państwo, Drodzy Internauci

OSIĄGNELIŚMY POROZUMIENIE

Wg zapewnień Pana Burmistrza Jacka Orycha, projekt uchwały o zniesieniu nazw miejscowych takich jak: m.in.: Struga, Pustelnik, Zieleniec zostanie zdjęty z obrad zaplanowanej na dzień 26.01.2022 r. sesji rady miasta. Temat zostanie omówiony na nowo, bez emocji z merytorycznymi uzasadnieniami i nie przez fejsbuka, i najprawdopodobniej wtedy, kiedy rada miasta spotka się w systemie stacjonarnym, a nie zdalnym.

Zabrakło pełnej informacji dotyczącej wzmiankowanego dokumentu.

Bardzo dziękuję Pani Anicie Wajdner i Panu Łukaszowi Krzemińskiemu za szerokie rozpropagowanie tematu w sieci oraz rzeczowe i merytoryczne wypowiedzi. Wszystkim internautom dziękuję za udział w dyskusji i nadesłane e-maile oraz Panu Burmistrzowi za chęć dalszej rozmowy i wycofanie przedmiotowego wniosku.

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Załączniki:

rada2.jpg

Galeria

zdjecie: 130191
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry