KOMUNIKAT: Finał WOŚP w Markach

START:    30 stycznia 2022    12:00 MCER, Marki Wspólna 40

Krzysztof Bychowski WOŚP

 28 stycznia 2022    14:02

Mamy coraz więcej zakażeń, a jesteśmy tuż przed trzydziestym finałem Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Marecki sztab postanowił, że tegoroczny finał będzie wyglądał następująco:

1. Jesteśmy zmuszeni widownię pozostawić zamkniętą dla publiczności, występy będa transmitowane online i bardzo zachęcamy do oglądania pokazów na naszej stronie:  marki.net.pl/wosp oraz facebooku. 

2. Wszelkie atrakcje na basenie oraz hali sportowej odbędą się przy zaostrzonym rygorze sanitarnym, zgodnie z przepisami, tak jak dzieje się to każdego dnia. 

3. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej kawiarenki WOŚP oraz ze strefy dobrego smaku, które będą prowadzone przy zaostrzonym rygorze sanitarnym. Dla każdego chętnego coś słodkiego i smacznego ale bardzo prosimy wszystkich gości o cierpliwość tego dnia. Zapraszamy po jedzonko na wynos będą przygotowane odpowiednie opakowania. 

4. Prosimy również, aby wszyscy kwestujący rozliczyli się 30 stycznia 2022 roku w kasie WOŚP. Przypominamy o bezpiecznym dystansie, maseczkach i zaostrzonym rygorze sanitarnym. 

 

Galeria

zdjecie: 130201
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry