Ile zarabia zarząd miasta Marki oraz prezesi miejskich spółek?

Tomasz Paciorek

 31 stycznia 2022    13:36

 

Na podstawie art. 24 ust. 3 i 4 ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz w związku z uchwałą nr XL/488/2021 rady miasta Marki z dnia 24 listopada 2021 r. w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Miasta Marki na wniosek mieszkańców Marek radni: Jacek Domaszczyński, Tomasz Paciorek, Michał Piwko zwrócili się do burmistrza miasta z prośbą o udzielenie informacji dotyczącej otrzymywanego miesięcznego wynagrodzenia członków zarządu miasta Marki oraz prezesów spółek miejskich. Szczegóły w załączonym piśmie.

Odpowiedź na interpelację utnie spekulacje na temat podwyżki dla burmistrza, która została przyjęta przez radę miasta Marki na sesji w dniu 24.11.2022 r. oraz na temat wynagrodzeń pozostałych członków zarządu miasta, a także wynagrodzeń prezesów spółek miejskich.

 

Galeria

zdjecie: 130207
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry