Spotkanie organizacji pozarządowych w Centrum Aktywności Fabryczna 3

START:    3 lutego 2022    18:00 CAF3, ul. Fabryczna 3

Monika Banaszek UMMarki

 2 lutego 2022    09:14

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie NGO z Ewą Czarkowską Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Na spotkaniu:

  • Będziemy gościć Panią Joannę Krasnodębską - Animatorkę programu Mazowsze Lokalnie, która opowie nam o możliwościach udziału w konkursie Mazowsze Lokalnie. Warto usłyszeć od specjalisty, czy organizacje pozarządowe mogą wziąć w udział i na jakich zasadach.
  • Porozmawiamy o sprawozdaniach za rok 2021.
  • Przedstawimy założenia konkursu dla klubów sportowych z zakresu rozwoju sportu.

Termin: 3 lutego br., godz. 18:00, CAF3 ul. Fabryczna 3

Wszystkie NGO działające na rzecz mieszkańców miasta Marki zapraszamy do CAF3 (ul. Fabryczna 3) w pierwsze czwartki miesiąca.

Galeria

zdjecie: 130220
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry