Miejsca dla przedszkolaków - konkurs ofert dla niepublicznych placówek.

Ada Gajek UMMarki

 3 lutego 2022    11:45

Zapraszamy przedszkola niepubliczne do wzięcia udziału w konkursie  ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego.

Zadanie polega na zapewnieniu dzieciom w wieku od 3 do 6 lat zamieszkałym na terenie miasta możliwości korzystania od roku szkolnego 2022/2023 z wychowania przedszkolnego na zasadach obowiązujących w publicznych placówkach wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Gminę Miasto Marki.

Poszukujemy 400 miejsc dla trzylatków, 25 miejsc dla czterolatków, 25 miejsc dla pięciolatków oraz 25 miejsc dla sześciolatków.

Na Państwa oferty czekamy do 23 lutego do godziny 16:00 w Kancelarii Urzędu Miasta.

Szczegóły ogłoszenia w załączonym zarządzeniu.

 

Załączniki:

00500192022.pdf

Galeria

zdjecie: 130221
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry