Podnieś kapsel! Charytatywna impreza w Parku Briggsów w Markach. Zbiórka trwa nadal.

Tomasz Paciorek

 6 lutego 2022    19:39

 

W sobotę 25 września 2021 r. odbyła się charytatywna impreza na rzecz mieszkańca Marek - Tomasza Czarneckiego, któremu razem z „Komitetem Społecznym Pomocy dla Tomka” pomogliśmy zbierać potrzebne pieniążki na zabiegi osseointegracji, a także wysprzątaliśmy Park Briggsów z wbitych w ziemię kapsli po piwie.

Event się zakończył, ale zbiórka pieniędzy trwa nadal. KLKNIJ TUTAJ

Zaczęliśmy o godz. 14:00 w Parku miejskim im. Braci Briggsów. Specjalnie na tę okazję zagrali dla was mareccy DJ-e: DJ WOJTAS i DJ BAXXWELL, Przemysław Dominiak udowodnił, że nieprzypadkowo wygrał Szansę na Sukces. Michał Jabłoński przypomniał nam dlaczego był najlepszy w programie THE VOICE OF POLAND, a dodatkowo zaśpiewał i zagrał dla nas niezwykle utalentowany Adam Gołaszewski.

W trakcie eventu było można spotkać rodzinę Briggsów, obejrzeć eksponaty "Muzeum Ziemi Mareckiej", dołączyć się do tworzenia płaskorzeźby z zebranych kapsli, zobaczyć świat zza kierownicy TIR-a i policyjnego radiowozu czy wziąć udział w warsztatach szycia poprowadzonych przez Księżną Annę Jabłonowską. Od 18:00 do 20:00 była potańcówka dla mieszkańców.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Galeria

zdjecie: 130226
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry