Zakończenie ferii na lodowisku

Ada Gajek UMMarki

 7 lutego 2022    11:09

Gry, zabawy na lodzie i disco! Zapraszamy już w najbliższą niedzielę!

Nie może Was zabraknąć na zakończeniu ferii w rytmie disco! Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na zimowe szaleństwo na orliku. 13 lutego przy Stawowej będzie czekać wiele atrakcji. Imprezę rozpoczynamy o godz.14.00 i będziemy bawić się do 20.00.

W programie m.in. konkursy z nagrodami, zawody łyżwiarskie oraz wybory miss i mistera karnawału. Oprócz tego na płycie boiska znajdzie się strefa sportu. Całość imprezy zwieńczy disco lodowisko, które rozpocznie się o godz. 18.00. Zapraszamy, wstęp wolny.

Galeria

zdjecie: 130229
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry