Zarezerwuj BEZBŁĘDNIE wizytę w urzędzie

Ada Gajek UMMarki

 15 lutego 2022    10:48

Jak prawidłowo korzystać z serwisu rezerwacja.marki.pl

W ubiegłym roku roku uruchomiliśmy internetową możliwość rejestracji wizyty w urzędzie miasta oraz wydziale podatków i opłat. Można to zrobić za pośrednictwem strony rezerwacja.marki.pl.Coraz więcej osób korzysta z tej możliwości, za co serdecznie dziękujemy. Mamy tylko jedną prośbą – o prawidłowe dokończenie procesu rezerwacji. Niestety, część osób o tym zapomina, dlatego przypominamy, jak prawidłowo tego dokonać.

  •  Wchodzimy na stronę https://rezerwacja.marki.pl
  • Wybieramy – czy chcemy zarezerwować termin wizyty w urzędzie miasta (Aleja Piłsudskiego 95), czy też w Wydziale Podatków i Opłat (Lisa-Kuli3a)
  • Następnie, po prawej stronie ekranu, wybieramy usługę, która nas interesuje (np. meldunek). Klikamy na odpowiednią ikonkę i przechodzimy do rezerwacji terminu wizyty. Zaznaczamy datę, a następnie godzinę wizyty w ratuszu.
  • Wpisujemy imię i nazwisko, podajemy adres e-mail i dodajemy wyświetlany u dołu kod CAPTCHA.
  • Po zarezerwowaniu wizyty mieszkaniec otrzymuje na adres poczty elektronicznej informację o terminie i godzinie spotkania, informację RODO oraz dwa przyciski „potwierdź swoją wizytę” i „odwołaj swoją wizytę”. Prosimy, by w ciągu 30 minut potwierdzić wizytę. Bez tego rezerwacja nie będzie ważna!
  • Po potwierdzeniu wizyty interesant otrzyma kod PIN – to ważne, by go sobie zapisać
  • Po przyjściu do urzędu na biletomacie należy wybrać ikonę „rezerwacja internetowa”, wpisać PIN i wydrukować  bilet. System głosowy poinformuje o numerze pokoju i stanowisku, gdzie czeka na nas odpowiedni pracownik.

Z góry dziękujemy za prawidłowe dokonanie rezerwacji! Dzięki temu unikniemy sytuacji, w których na jeden termin przychodzi kilka osób – jedna prawidłowo zapisana i kilka, które nie potwierdziły wizyty.

Galeria

zdjecie: 130242
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry