Wycinka drzew i krzewów w Markach. Zezwolenia, zwolnienia, opłaty...

Tomasz Paciorek

 15 lutego 2022    10:52

Drzewa i krzewy to jeden z niezbędnych elementów naszego krajobrazu. W ich miejsce najczęściej powstają teraz nowe osiedla deweloperskie. Mieszkańcy często zastanawiają się dlaczego tak się dzieje i dlaczego tak łatwo pozbywamy się drzew i krzewów, niejednokrotnie takich, które wzrastały w naszym mieście przez pokolenia.

Z takimi pytaniami zwrócili się do swoich radnych wyborcy. W związku z powyższym radni: Jacek Domaszczyński, Tomasz Paciorek, Michał Piwko oraz Mikołaj Szczepanowski przygotowali interpelację w tej sprawie z prośbą o udzielenie odpowiedzi. Szczegóły w piśmie poniżej.

 

Galeria

zdjecie: 130243
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry