Rozpoczynamy dystrybucję decyzji podatkowych

Ada Gajek UMMarki

 18 lutego 2022    10:25

Tradycyjnie będą to robić pracownicy urzędu miasta. Z góry dziękujemy za ich życzliwe przyjęcie.

Od soboty (19.02) pracownicy naszego urzędu będą dostarczać decyzje podatkowe na 2022 rok. Z finansowego punktu widzenia jest to tańsze rozwiązanie oraz korzystniejsze dla budżetu miasta niż skorzystanie z pośrednictwa operatora pocztowego. Ponadto nasi pracownicy będą roznosić decyzje po godzinach pracy oraz w soboty – tak, aby Państwa zastać w domu. Gdyby jednak Państwa nie było, zostawimy awizo. Decyzja zostanie złożona na okres 14 dni w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Marki (Al. Piłsudskiego 95). Po 7 dniach od pozostawienia awizo, pracownik ponownie będzie próbował doręczyć decyzję. Dystrybucja decyzji podatkowych będzie oczywiście odbywała się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i epidemiologicznymi w związku z COViD-19.

 

Galeria

zdjecie: 130258
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry