Jubileusz biegu Tropem Wilczym

START:    23 lutego 2022    17:51 Marki ul. Duża 1B

Agnieszka Owczarczak UMMarki

 23 lutego 2022    17:50

6 marca zapraszamy do Marek. Biegniemy w nowej lokalizacji

To już 10 edycja ogólnopolskich biegów Tropem Wilczym, organizowanego w celu upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych. W pierwszej edycji uczestniczyło kilkunastu pasjonatów najnowszej historii Polski, rok temu – w dziewiątej – już 66 tys. w 290 lokalizacjach. Wśród nich były oczywiście Marki.

W tym roku również zapraszamy na nasz lokalny bieg – tym razem w nowej lokalizacji. Wystartujemy spod remizy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Dużej i będziemy rywalizować na terenach leśnych (mapa biegu). Do pokonania są dwa dystanse: 1963 m. (symbolicznie – data śmierci ostatniego wyklętego Józefa Franczaka ps. „Lelek”) oraz 5,6 km. Początek biegów o godz. 12.00. Nagrody przyznamy w kategoriach pań oraz panów (w sumie 12). Biuro zawodów i szatnia będą otwarte od godz. 10.00. Dla uczestników biegu przygotowaliśmy katering.

Zapraszamy do udziały w tym wyjątkowym, sportowym wydarzeniu. Udział w biegu jest bezpłatny!

Ruszyły zapisy na stronie: https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=741

Do zobaczenia 6 marca w Markach!

Galeria

zdjecie: 130267
fot. 1
zdjecie

Agnieszka Owczarczak

Agnieszka Owczarczak, pracownik Wydziału Promocji Zdrowia i Sportu

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry