Kotyliony dla mareckich wolontariuszy

Tomasz Paciorek

 10 marca 2022    09:15

Trwa wojna w Ukrainie. Mieszkańcy Marek zorganizowali pomoc humanitarną dla uchodźców wojennych. Codziennie, po kilkanaście godzin, mareccy wolontariusze pomagają przy rozdzielaniu darów.

Widząc zaangażowanie i szczere oddanie naszych mieszkańców Kostia i Nadina - Ukraincy, postanowili odwdzięczyć się i podziękować za ofiarną pomoc. Dla wszystkich wolontariuszy przygotowali specjalne kotyliony z narodowymi barwami Polski i Ukrainy ???????????????????? To taka symboliczna forma wdzięczności za okazaną przez Polaków pomoc.

Centralny magazyn z darami mieści się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Dużej 3 w Markach.

Galeria

zdjecie: 130321
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry