Powraca Marecka Szkoła Rodzenia

Ada Gajek UMMarki

 10 marca 2022    11:24

Zajęcia dla przyszłych rodziców we czwartki w CAF3

Rozstrzygnęliśmy konkurs na prowadzenie Mareckiej Szkoły Rodzenia. Kolejnymi edycjami tego projektu zajmie się Fundacja Zielone Pojęcie.

Na przyszłych rodziców czekają zajęcia edukacyjne z zakresu ciąży, porodu, połogu, opieki nad dzieckiem ale także z praw przysługujących rodzicom, które wynikają z kodeksu pracy.

Czekamy na Panie, mieszkanki Marek, od 24. tygodnia ciąży. Na zajęcia edukacyjne mogą zgłaszać się wraz z partnerami lub osobami towarzyszącymi. Startujemy 31 marca.

O sposobie zapisywania się na zajęcia – informacje już wkrótce na naszej stronie internetowej. Zajęcia są finansowane z budżetu miasta Marki w ramach kontynuacji na lata 2022-2024 programu polityki zdrowotnej pn. „Program Polityki Zdrowotnej Gminy Miasta Marki na lata 2019–2021 w przedmiocie działań edukacyjnych dla przyszłych rodziców zamieszkujących Gminę Miasto Marki”

Udało nam się uzyskać 12 tys. zł dofinansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia na prowadzenie zajęć. Środki przeznaczone na ten cel to 29 800 zł rocznie.

Zrządzenie dotyczące rozstrzygnięcia konkursu w załączeniu. 

Galeria

zdjecie: 130322
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry