Dorzuć się do puszki WOŚP

Instytut Pileckiego docenia działalność Stow. Marki-Pustelnik- Struga, przyznając okolicznościowe dyplomy

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 11 marca 2022    08:13

Instytut Pileckiego docenia działalność Stowarzyszenia Marki-Pustelnik- Struga, przyznając jego działaczom okolicznościowe dyplomy.

Realizując swoje statutowe zadania działacze SMPS włączyli się w realizację programu przygotowanego przez Instytut Pileckiego "Zawołani po imieniu" i zaangażowali się w przygotowanie uroczystości upamiętniającej rodzinę Banaszków z Marek - Pustelnika, która za ratowanie Żydów poniosła śmierć z rąk niemieckiego okupanta. Link do wpisu TUTAJ

 

Galeria

zdjecie: 130323
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry