Zmiany w funkcjonowaniu magazynu przy ul. Dużej 3

Tadeusz Markiewicz

 16 marca 2022    10:46

W poniedziałek wolontariusze, którzy czuwają nad magazynem przy ul. Dużej 3, zdecydowali o kilku istotnych modyfikacjach w jego funkcjonowaniu, które wchodzą w życie od dzisiaj:

1. Zmieniają się dni pracy magazyny przy ul. Dużej. Od środy będzie on czynny nie siedem, ale sześć dni w tygodniu. W niedzielę magazyn nie będzie pracować.  

  • poniedziałek – piątek 17:00 - 21:00
  • sobota 12:00 - 16:00
  • niedziela nieczynne

2. Dary gromadzone w magazynie przeznaczone są wyłącznie dla wsparcia uchodźców wojennych z Ukrainy, którzy przekroczyli granicę z Polską od dnia 24 lutego 2022 roku i aktualnie przebywają na terenie miasta Marki.

3. Dary przekazane do transportu na terytorium Ukrainy mogą zostać wydane tylko dla zorganizowanego transportu humanitarnego potwierdzonego przez instytucję publiczną lub organizację społeczną.

4. Osoby ubiegające się o wsparcie rzeczowe z magazynu zobowiązane są wypełnić stosowny formularz w punkcie recepcyjnym podając aktualny adres przebywania na terenie miasta Marki oraz okazując dokument potwierdzający przekroczenie granicy z Polską od dnia 24 lutego 2022 w przypadku każdego członka rodziny.

5. Każda rodzina ma możliwość otrzymania pomocy z magazynu raz w tygodniu. Limit ten nie dotyczy wsparcia rzeczowego w postaci odzieży.

6. Ostatnie wejście do magazynu w celu otrzymania pomocy rzeczowej możliwe jest nie później niż 20 minut przed planowanym zamknięciem.

Galeria

zdjecie: 130340
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry