Centrum Aktywności Fabryczna 3 zaprasza mieszkańców

Monika Banaszek

 16 marca 2022    16:22

Centrum Aktywności Fabryczna 3 (CAF 3) to miejsce spotkań dla mieszkańców i organizacji pozarządowych z naszego miasta. Otworzyliśmy je w maju 2018 r. Można je wykorzystać na 3 sposoby. Wziąć udział w zorganizowanych zajęciach m.in. zajęciach  dla rodzin z dziećmi, wykładach, warsztatach kreatywnych czy też szkole rodzenia. Zorganizować spotkanie np. zebranie wspólnoty, koncert czy też integrację uczniów lub przedszkolaków. Albo po prosu przyjść, poczytać książkę z bookcrossingu lub skorzystać z komputera z dostępem do wi-fi.

Do dyspozycji mieszkańców są:
Granatowa Fabryka Iluzji: sala kinowo-wykładowa z nagłośnieniem, ekranem, rzutnikiem podsufitowym, stoły, krzesła, scena. Powierzchnia ok. 35 mkw. Możliwość połączenia z salą rekreacyjną – Czerwoną Fabryką Zabawy.

Czerwona Fabryka Zabawy: sala rekreacyjno-wypoczynkowa; kanapy, fotele, stoły i stolik, szafki. Powierzchnia ok. 35 mkw. Nagłośnienie. Możliwość połączenia z salą kinową – Granatową Fabryką Iluzji.

Żółta Fabryka Łakoci: nowoczesna kuchnia w pełni wyposażona w akcesoria kuchenne. Możliwość robienia warsztatów kulinarnych lub niesformalizowanych spotkań. Powierzchnia ok. 20 mkw.

Hol: dwa stanowiska komputerowe oraz bezpłatnym wi-fi, bookcrossing.

Miejsce to jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością.

Zaproszenia na wydarzenia są udostępniane na www.marki.pl oraz na fb CAF3.

Rezerwacji sal i propozycji wydarzeń można dokonać:

  • osobiście,
  • telefonicznie 22 129 11 83,
  • lub poprzez e-mail: caf3@marki.pl.

Centrum Aktywności Fabryczna 3 jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Tutaj można też wyrobić Marecką Kartę Mieszkańca.

Wstęp na wydarzenia i udostępnianie CAF3 jest bezpłatne dla mieszkańców miasta Marki. Zajęcia są finansowane z budżetu miasta Marki.

 

Galeria

zdjecie: 130341
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry