Znamy już wszystkich członków Zespołu ds MBO

Ada Gajek UMMarki

 17 marca 2022    10:41

Losowanie wyłoniło brakujące osoby do pracy nad Mareckim Budżetem Obywatelskim (MBO)

We środę 16 marca dokładnie w południe przeprowadzone zostało losowanie wśród osób zgłoszonych do pracy w Zespole ds. MBO. Tym sposobem uzupełniono skład Zespołu ds MBO.

Do wybranych wcześniej osób - dla przypomnienia - są to przedstawiciele Burmistrza - Ada Gajek z wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu, zastępca Burmistrza - Dariusz Pietrucha, przedstawiciele Rady Miasta - radni Andrzej Nadolski oraz Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc dołączyło 4 kolejne osoby.

Z pięciu zgłoszonych kandydatur z grona mieszkańców los uśmiechnął się do Jadwigi Bieniek i Bartosza Szczepańskiego.

Organizacje pozarządowe zgłosiły tylko 2 kandydatury i w związku z tym kandydatki automatycznie stały się członkiniami Zespołu. Z Fundacji "Marecki Klub Kobiet z Pasją" do Zespołu dołączyła Paulina Bednarz a z Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego Małgorzata Waszewska.

Gratulujemy wyboru i życzymy owocnej pracy.

Zamieszczamy zarządzenie Burmistrza, które przybliży zakres zadań, jakie należą do członków Zespołu. 

Galeria

zdjecie: 130345
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry