Grupa wsparcia dla osób goszczących uchodźców

Monika Banaszek OPS

 17 marca 2022    14:09

Pierwsze spotkanie 23 marca w godz.10.00 -12.00 w Centrum Aktywności Fabryczna 3

Zastanawiasz się, czy rozmawić o wojnie z osobami, które gościsz?

Boisz się, że zrobisz coś źle?

Trudno Ci z tym, że osoby które gościsz sprawiają wrażenie niewzruszonych tytm co się dzieje w kraju ich pochodzenia, albo wręcz przeciwnie nieustannie płaczą?

Czy czujesz, że starasz się z całych sił i nie doświadczasz wdzięczności od osób, które gościsz?

Czy masz poczucie misji?

Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania na pierwszej grupie wsparcia dedykowanej mieszkańcom miasta Marki, którzy goszczą u siebie obywateli Ukrainy uciekających przed wojną.

Spotkanie prowadzone będzie przez psychoterapeutę Piotra Romanowskiego i Dyrektora OPS - Magdalenę Rogalską- Kusarek. Poruszymy probemlematykę emocji, radzenia sobie w kryzysie, potędze pomagania, ale także według potrzeb udzielimy informacji o świadczeniach i zabezpieczeniu socjalnym. 

Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 130347
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry