Zajączek Mieszka w Markach - półmetek

Andrzej Nadolski

 20 marca 2022    10:47

"Zajączek Mieszka w Markach" jest akcją, która wspiera naszych Seniorów i dzięki niej dostarczamy do ich domów tzw. "Koszyczki dla Seniorów", dzięki którym milej spędzą nadchodzącą Wielkanoc.

To pierwsza i premierowa edycja "Zajączka". Mamy nadzieję, że mimo trudnych czasów w jakich przyszło nam żyć, uda się zrealizować zamierzone cele.

Nasz koordynator Andrzej Nadolski spotkał się z przedstawicielami wszystkich mareckich organizacji seniorskich, które wytypowały 120 Seniorów, którym 7 kwietnia nasi wolontariusze dostarczą prezenty.

- Marecka Rada Seniorów (Maria Borysewicz)
- Uniwersytet Trzeciego Wieku w Markach (Ewelina Kryszkiewicz)
- Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów (oddział w Markach) (Helena Komorowska)
- Stowarzyszenie Z nami (Ewa Zembrzycka Wiater)
- Stowarzyszenie Struga Wczoraj, Dziś, Jutro (Ula Paszkiewicz)
- Klub Seniora przy Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego (Kinga Jakubowska)

Wszystkich tych, którzy chcieliby do nas dołączyć i przyczynić się do pojawienia się uśmiechu na twarzach naszych seniorów zapraszamy do dorzucenia grosika na naszej zbiórce https://zrzutka.pl/k2sn9a

#MSG #MareckieStowarzyszenieGospodarcze #MiastoMarki #MarkiWłączasię

Galeria

zdjecie: 130351
zdjecie

Andrzej Nadolski

Samorządowiec, społecznik i wolontariusz.
Od 2018 r. radny miasta Marki. Vice-prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, koordynator akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry