Łukasz Krzemiński, wolontariusz z Marek. Relacja regionalnej TVP

Tomasz Paciorek

 25 marca 2022    11:29

Łukasz Krzemiński, wolontariusz z Marek od przeszło 2 tygodni nieprzerwanie pełni służbę na dworcu kolejowym w Przemyślu. Pomaga uchodźcom wojennym z Ukrainy. Łukasz jest znanym społecznikiem, którego zaangażowanie wychodzi daleko poza granice swojego rodzinnego miasta. Aktywność Łukasza w tej sprawie wypatrzyła dziennikarka telewizyjna.

Zachęcam do obejrzenia materiału filmowego nakręconego przez regionalną telewizję TVP3 Rzeszów. Relacja z dnia 25.03.2022, godz. 8:00 od 1 minuty i 50 sekundy. KLIKNIJ TUTAJ 

Galeria

zdjecie: 130364
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry