Mieszkańcy Marek mówią nie "śmiecarzom"

Tomasz Paciorek

 28 marca 2022    08:18

 

Pan Adrian Wiktorowski, mieszkaniec Marek, postanowił wybudować własnym sumptem kosz na śmieci. Kosz postawił w okolicy, w której mieszka. Tu również chodzi często na spacery ze swoim pupilem - Hunterem. Za każdym razem był zatrwożony dużą ilością odpadów porzucanych w lesie. Wziął sprawy w swoje ręce. Zwrócił się prośbą o pomoc do grupy ekologicznej "Czyste Marki". Efekt działań zobaczycie Państwo w materiale filmowym.

Zachęcam do obejrzenia.

Galeria

zdjecie: 130366
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry