800 tys. do podziału

Ada Gajek UMMarki

 29 marca 2022    15:03

Mieszkańcy Marek, do dzieła!

Pumptrack, górka saneczkowa, strefa relaksu, park linowy, siłownie plenerowe, wiele koncertów i zajęć sportowych – to tylko niektóre projekty, które powstały dzięki inicjatywie mieszkańców. Pomógł w tym Marecki Budżet Obywatelski – takie propozycje zostały zgłoszone, przegłosowane  i wdrożone w życie. Jakie będą kolejne? Wszystko w rękach mieszkańców. Od 1 do 22 kwietnia przyjmujemy propozycje zadań do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Po przejściu ścieżki formalnej i merytorycznej we wrześniu projekty zostaną poddane pod głosowanie. Zapraszamy  do udziału w Mareckim Budżecie Obywatelskim. Przypominamy, że razem będziemy decydować o podziale 800 tys. zł

Jak zgłosić projekt? Niezbędnik TUTAJ.

Nie wiesz jak złożyć wniosek, jak go wypełnić? Zapraszamy na dyżury:

30 marca od 18:00 do 21:00  oraz 21 kwietnia od 18:00 do 20:00 w CAF3 przy ul. Fabrycznej 3.

6 kwietnia, 13 kwietnia i 20 kwietnia od 16:00 do 18:00 uzyskasz poradę w wydziałach merytorycznych w Urzędzie Miasta. Urzędnicy podpowiedzą, gdzie możesz zlokalizować inwestycję, jak wycenić elementy projektu i jak oszacować koszty.

Galeria

zdjecie: 130370
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry