Stanowisko Rady Miasta - wniosek do PGE w sprawie częstych wyłączeń prądu

Andrzej Nadolski RadaMiastaMarki MSG

 30 marca 2022    19:14

W dniu dzisiejszym  (30.03.2022) Rada Miasta Marki uchwaliła złożony przeze mnie projekt uchwały, w której przedstawiłem sytuację z częstymi przerwami w dostawie energii elektrycznej na terenie miasta Marki, zwłaszcza w kontekście ostatniej giga-awarii z 19 lutego, wskutek której na przeważającym obszarze naszego miasta prądu nie było co najmniej 24 godziny, a niektórzy mieszkańcy mieli problemy nawet 5 dni. W piśmie tym Rada Miasta wzywa PGE Dystrybucja m.in. do wykonania pilnych modernizacji sieci 15kV i do przedstawienia szeregu szczegółowych danych o wykonanych i planowanych inwestycji w sieć elektroenergetyczną. Bardzo dziękuję wszystkim radnym za jednomyślne poparcie mojego wniosku. Nie spodziewam się „cudów” ze strony PGE, ale głęboko wierzę, że nasz głos będzie usłyszany i krok po kroku będziemy zmierzać do normalności.

Galeria

zdjecie: 130372
zdjecie

Andrzej Nadolski

Samorządowiec, społecznik i wolontariusz.
Od 2018 r. radny miasta Marki. Vice-prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, koordynator akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry