Koncert "Marki dla Ukrainy"

START:    6 kwietnia 2022    09:50 MCER

Katarzyna Pisarska UMMarki MOK MCER MSG

 6 kwietnia 2022    09:52

Już 21 kwietnia zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w naszym mieście. Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

21 kwietnia, we czwartek o godz. 19.00 na scenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego wybrzmi poezja i muzyka, w proteście przeciwko wojnie. Chcemy opowiedzieć o naszej nadziei na wolną Ukrainę, ukazać piękno wzajemnych relacji oraz wesprzeć wszystkich na duchu. W koncercie wystąpi solistka Opery Narodowej, Anna Lubańska, wirtuoz gitary Roman Ziemlański, aktor Jerzy Łazewski oraz nowoutworzona grupa wokalna polsko-ukraińska Kalina. Usłyszymy także zespół Fundacji Otwarte Serce, grupę etniczno-folkową Sumana, artystów  z Teatru Piosenki OLALA oraz przyjaciół MOK. Cały dochód z koncertu będzie przeznaczony dla Ukraińców, którzy przybyli do Marek.

Koncert poprzedzony będzie od godz.: 17.30 częścią otwartą, w trakcie której odbędzie się licytacja dzieł mareckich artystów, wystawa fotografii „Marki dla Ukrainy” i degustacja dań kuchni ukraińskiej.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są na https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1185-koncert-marki-dla-ukrainy--75256?id=394704#overall oraz w kasach MCER.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.

Galeria

zdjecie: 130382
fot. 1
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry