Do 22 kwietnia możesz złożyć swój projekt w MBO

Ada Gajek UMMarki

 6 kwietnia 2022    12:05

Nie zwlekaj, przelej swój pomysł do formularza

Od 1 do 22 kwietnia każdy mieszkaniec Marek może zadecydować na co wydać 800 tysięcy złotych.

Tak, to Wy decydujecie o tej wysokiej kwocie. Jak to zrobić? Należy złożyć projekt w tegorocznej edycji Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

Wiemy, że często jest tak, że macie pomysł a nie wiecie jak wypełnić formularz. Wychodzimy z pomocą i publikujemy tutorial jak poprawnie wypełnić formularz. Znajdziecie go w załączniku. 

Dodatkowo zapraszamy na dyżury:

21 kwietnia od 18:00 do 20:00 w CAF3 przy ul. Fabrycznej 3.

6 kwietnia, 13 kwietnia i 20 kwietnia od 16:00 do 18:00 uzyskasz poradę w wydziałach merytorycznych w Urzędzie Miasta. Urzędnicy podpowiedzą, gdzie możesz zlokalizować inwestycję, jak wycenić elementy projektu i jak oszacować koszty.

Galeria

zdjecie: 130385
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry