Solidarni z Ukrainą - happening wsparcia dla Ukrainy

START:    10 kwietnia 2022    19:00 Park Wolontariuszy w Markach

Tomasz Paciorek

 7 kwietnia 2022    13:39

Szanowni Państwo,

w najbliższą niedzielę, tj. 10 kwietnia o godzinie 19:00 w Parku Wolontariuszy w Markach rozpocznie się happening pod hasłem "SOLIDARNI Z UKRAINĄ". Podczas tego wydarzenia uczcimy minutą ciszy oraz zapalonymi świeczkami poległych obrońców Ukrainy oraz zamordowanych cywilów.

W trakcie części artystycznej przygotujemy specjalne transparenty w różnych językach o tematyce antywojennej oraz wspierające broniącą się Ukrainę. W najbliższych dniach transparenty, umieszczone na terenie naszego miasta, będą zwracały uwagę lokalnej społeczności na problem niczym nie uzasadnionej, rosyjskiej agresji na niepodległą Ukrainę.

Na koniec happeningu zaśpiewamy hymny Polski oraz Ukrainy. Dla najmłodszych uczestników spotkania przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć. Podczas eventu będzie można także napić się ciepłej herbaty oraz przegryźć małe co nieco.

 

Załączniki:

ukraina.jpg

Galeria

zdjecie: 130391
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry